Trafik Levhaları ve Anlamları

Onarım Yaklaşım Levhası T-33-d-e-f

Onarım Yaklaşım Levhası T-33-d-e-f
Tehlike Uyarı İşaretleri

Onarım Yaklaşım Levhası, kaplamanın sürücülerin rahatça göremeyecekleri şekilde daraldığı kesimlerin ve çalışma mahallerinde yol üzerindeki yada yolun hemen yanındaki engellerin işaretlenmesi amacıyla kullanılır.

Onarım Yaklaşım Levhalarından T-33d nolu Onarım Yaklaşım Levhası, daralmanın sağda olması halinde, T-33e nolu Onarım Yaklaşım Levhası daralmanın solda olması halinde kullanılır.

T-33f nolu Onarım Yaklaşım Levhası ise her iki durumda da ters çevrilmek suretiyle kullanılabilir.

Onarım Yaklaşım Levhası ile ilgili olarak Karayolları Trafik Kanunun 7. Maddesi  ve Karayolları Trafik Kanunun 7. Maddesi  usul ve esaslar belirtilmiştir.

Trafik Sözlük

Trafik kazalarında, trafik cezalarında ve sigorta hukuku alanında haklarınızı öğrenebileceğiniz ücretli hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra sizler için en uygun trafik sigortası ve trafik kaskosu yaptırmanıza yarayacak indirim imkanı sunmaktadır. İster 0532 176 95 85 numaralı iletişim hattımızdan ister destek@trafiksozluk.com mail adresimizden istersenizde 0532 1 SÖZLÜK whatsapp hattımızdan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Size bir tık kadar yakınız !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu