Hizmetlerimiz

Yaralanmalı Trafik Kazası Tazminatı

Tabi ki de bilerek ve isteyerek hiç kimse kaza yapmak istemez. Trafik kazaları taksirli suçlar kapsamındadır, bilerek ve isteyerek bu fiil gerçekleşiyor ise bu bir kaza değil  kast’tır.

Trafik kazası sonrası sürücü, yolcu veya yaya konumunda kazaya karışan kişi veya kişilerin yaralanmasında kazadaki kusur oranları doğrultusundaki   Yaralanmalı Trafik Kazası Tazminatı  hakederler.

Kazaya karışan ve %100 kusurlu olan araçta yolcu konumundaki kişilerin bu tazminatı almasında herhangi bir engel yoktur.

Dilerseniz uzman trafik bilirkişi ekibimiz kusurlu olduğunuz kazaları ücretsiz inceleyerek  maddi kayıp ve zararlarınızı tazmini konusunda yardımcı olabilir.

Trafik Sözlük

Trafik kazalarında, trafik cezalarında ve sigorta hukuku alanında haklarınızı öğrenebileceğiniz ücretli hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra sizler için en uygun trafik sigortası ve trafik kaskosu yaptırmanıza yarayacak indirim imkanı sunmaktadır. İster 0532 176 95 85 numaralı iletişim hattımızdan ister destek@trafiksozluk.com mail adresimizden istersenizde 0532 1 SÖZLÜK whatsapp hattımızdan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Size bir tık kadar yakınız !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu