Hizmetlerimiz

Trafik Kazası Kusur Tespiti

Trafik kazası sonrası kazanın oluşumuna neyin sebebiyet verdiğinin belirlenmesidir.

Trafik kazası sürücü, yolcu, yaya, yol ve trafik durumu gibi bir çok sebebten meydana gelmiş olabilir. Meydana gelen trafik kazasının kusur dağılımı için SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi) ve kolluk kuvvetleri (Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Müdürlüğü) yetkilidir. Kusur tespiti yapılan kazalarda hatalar yapılabilmektedir.

Dilerseniz uzman trafik bilirkişi ekibimiz kusurlu olduğunuz kazaları  ücretsiz  inceleyerek eğer ki kusur dağılımının yanlış veya hatalı yapıldığını tespit ederse gerekli hukuki süreç sonrasında değişen kusur oranı doğrultusunda maddi kayıp ve zararlarınızı tazmini konusunda yardımcı olabilir.

Trafik Sözlük

Trafik kazalarında, trafik cezalarında ve sigorta hukuku alanında haklarınızı öğrenebileceğiniz ücretli hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra sizler için en uygun trafik sigortası ve trafik kaskosu yaptırmanıza yarayacak indirim imkanı sunmaktadır. İster 0532 176 95 85 numaralı iletişim hattımızdan ister destek@trafiksozluk.com mail adresimizden istersenizde 0532 1 SÖZLÜK whatsapp hattımızdan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Size bir tık kadar yakınız !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu