Hizmetlerimiz

Sigorta Prim Farkı

Trafik kazasında kusurlu bulunmanız durumunda sigorta basamağınız değişecek ve bir sonraki dönem sigorta yaptırmak istediğinizde değişen sigorta basamağınızdan dolayı daha fazla ücret ödemek zorunda kalacaksınız.

Kazanızdaki kusur dağılımına itirazınızın sonrasında eğer ki kusur oranı değişir ve kusursuz olursanız ödemiş olduğunuz sigorta prim farkını tekrar talep edebilirsiniz.

Dilerseniz uzman trafik bilirkişi ekibimiz kusurlu olduğunuz kazaları ücretsiz inceleyerek eğer ki kusur dağılımının yanlış veya hatalı yapıldığını tespit ederse gerekli hukuki süreç sonrasında değişen kusur oranı doğrultusunda maddi kayıp ve zararlarınızı tazmini konusunda  yardımcı olabilir.

Trafik Sözlük

Trafik kazalarında, trafik cezalarında ve sigorta hukuku alanında haklarınızı öğrenebileceğiniz ücretli hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra sizler için en uygun trafik sigortası ve trafik kaskosu yaptırmanıza yarayacak indirim imkanı sunmaktadır. İster 0532 176 95 85 numaralı iletişim hattımızdan ister destek@trafiksozluk.com mail adresimizden istersenizde 0532 1 SÖZLÜK whatsapp hattımızdan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Size bir tık kadar yakınız !

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu