Hizmetlerimiz

Pert (Total) Bedeli İtirazı

Trafik kazası sonrası aracınız ağır hasarlı (pert) olabilir. Kazadaki kusur oranınız doğrultusunda kazaya karışan diğer aracın sigorta şirketinden aracınızın piyasa rayiç bedeli tarafınıza ödenmesine Pert (Total) Bedeli denilmektedir.

Tabi ki kaskonuz var ise kazada kusurlu olsanız dahi kasko firmanızdan aracınızın piyasa rayiç bedelini alabilirsiniz. Peki kasko veya sigorta şirketi aracınızın Pert (Total) Bedelini aracınızın piyasa rayiç bedelinden daha düşük teklif verirse ve mutabakat yapmak zorunda kalırsanız ne yapmalısınız ?

Uzman eksper bilirkişilerimizin aracınızın piyasa rayiç bedelini hesaplayarak gerçekte size ödenmesi gereken ücretin tespitini yapmaktadır.

Dilerseniz uzman trafik bilirkişi ekibimiz kazanızı ücretsiz inceleyerek eğer Pert (Total) Bedeli ödemesinin hatalı yapıldığını tespit ederse gerekli hukuki süreç sonrasında aracınızın  piyasa rayiç bedelini almanıza yardımcı olabilir.

Trafik Sözlük

Trafik kazalarında, trafik cezalarında ve sigorta hukuku alanında haklarınızı öğrenebileceğiniz ücretli hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra sizler için en uygun trafik sigortası ve trafik kaskosu yaptırmanıza yarayacak indirim imkanı sunmaktadır. İster 0532 176 95 85 numaralı iletişim hattımızdan ister destek@trafiksozluk.com mail adresimizden istersenizde 0532 1 SÖZLÜK whatsapp hattımızdan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Size bir tık kadar yakınız !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu