Hizmetlerimiz

Ticari Gelir Kaybı

Trafik kazası sonrasında aracınızın onarım sürecindeki uğradığınız maddi kayıba Ticari gelir kaybı denir.

Trafik kazası sonrası aracınızın hasar onarımı için hasarın büyüklüğüne bağlı kalarak bir süre aracınızdan ayrı kalmak zorundasınız. Eğer kaskonuz var ve ikame araç teminatı  var ise avantajlısınız ama hasar onarım süreci  ikame araç  sürecinden fazla ise bu durum mağduriyete sebeb olacaktır.

Kazadaki kusur oranınız doğrultusunda servis onarım sürecindeki aracınızın her gün rayiç günlük araç kiralama bedelini alabileceğinizi biliyormuydunuz ?

Eğer ki aracınız resmi olarak yük ve yolcu taşımacılığında  kullanılıyor ise bu mağduriyet  ticari gelir kaybına yol açacağından dolayı rayiç günlük araç kiralama bedeli üzerinden değil aracınızın günlük rayiç ticari geliri üzerinden ticari gelir kaybınızı  alabilirsiniz.

Dilerseniz uzman trafik bilirkişi ekibimiz kazanızı ücretsiz inceleyerek hukuki süreç sonrasında  ticari gelir kaybınızı almanızda yardımcı olabilir.

Trafik Sözlük

Trafik kazalarında, trafik cezalarında ve sigorta hukuku alanında haklarınızı öğrenebileceğiniz ücretli hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra sizler için en uygun trafik sigortası ve trafik kaskosu yaptırmanıza yarayacak indirim imkanı sunmaktadır. İster 0532 176 95 85 numaralı iletişim hattımızdan ister destek@trafiksozluk.com mail adresimizden istersenizde 0532 1 SÖZLÜK whatsapp hattımızdan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Size bir tık kadar yakınız !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu