Trafik Levhaları ve Anlamları

Havalimanı Alçak Uçuş Levhası T-17

Havalimanı Alçak Uçuş Levhası T-17
Tehlike Uyarı İşaretleri

Havalimanı Alçak Uçuş levhası, karayolu üzerinden alçaktan geçen uçakların olabileceğini ve sürücülerin bu kesimlerde ani gürültülere karşı hazırlıklı olmaları gerektiğini bildirir.

Havalimanı Alçak Uçuş levhası, havaalanıhavalimanı yakınlarındaki karayolları üzerinde, karayoluna yakın mesafede alçaktan uçan uçaklar olması durumunda kullanılabilir.

Havalimanı Alçak Uçuş levhası yolun uzun bir kesimini ilgilendirmesi halinde, Havalimanı Alçak Uçuş levhasının altına uyarıya konu kesimin uzunluğunu belirten ilave bir panel (PL-1) konulmalıdır.

Havalimanı Alçak Uçuş levhası içindeki uçak sembol ters çevrilebilir.

Trafik Sözlük

Trafik kazalarında, trafik cezalarında ve sigorta hukuku alanında haklarınızı öğrenebileceğiniz ücretli hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra sizler için en uygun trafik sigortası ve trafik kaskosu yaptırmanıza yarayacak indirim imkanı sunmaktadır. İster 0532 176 95 85 numaralı iletişim hattımızdan ister destek@trafiksozluk.com mail adresimizden istersenizde 0532 1 SÖZLÜK whatsapp hattımızdan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Size bir tık kadar yakınız !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu